אודות ביגארט ישראל

אודות ביגארט ושות' (Herbal)

Bigarette&Co. – Herbal ביגארט ושות' (Herbal) יצרנית הודית של תחליפי טבק צמחיים המשווקת תערובות ייחודיות וארומטיות ללא טבק וללא ניקוטין המבוססות על נוסחה עתיקה בשילוב תורת האיורוודה והאונאני המכירות באיכויות הייחודיים של כל צמח ומהוות את הבסיס ליצירת התערובות הייחודיות המשמשות כתחליפי טבק וניקוטין לעישון בחוויה אחרת.

 כמענה לצורך של לקוחות רבים ברחבי העולם, בעישון צמחי ללא טבק וניקוטין, החלה ביגארט ישראל – היבואנית הרשמית של החברה הבינ"ל, לייצר ולייבא תחליפי עישון ללא טבק, ניקוטין, חומרי בעירה וכימיקליים ושימוש בצמחים הטבעיים במלוא הדרם.

בחמש שנים האחרונות התחלנו להעשיר את חלק מהתערובות הייחודיות שפיתחנו בטרפנים - מולקולות טבעיות האחראיות להפצת הריח והטעם הייחודיים בכל צמח.  העשרת התרכובת הצמחית בטרפנים מהצמחים יוסיפו את הניחוח והטעם הייחודיים לתערובת ויאפשרו חוויית עישון עשירה וארומתית.

 כיום, לאחר יותר משני עשורים של פעילות החברה בארץ וברחבי העולם ועשרות אלפי לקוחות מרוצים, ניתן  לומר שהחברה מגשימה את ייעודה בהצלחה.

החברה דוגלת בחוויית רכישה ברמה גבוהה שמתחילה בהזמנת המוצר ועד השימוש בו. חשוב לנו להעניק את השירות ברמה הגבוהה והטובה ביותר ולאפשר לכל מי שרוצה לעשן מבלי להכניס לגוף טבק, ניקוטין חומרי בעירה/כימיקלים נוספים.

כמי שדוגלת בשמירת היחסים המאוזנים בין האדם לטבע וניצול האיכויות הגלומות בצמחים לתועלת האדם מתוך כבוד וזרימה, חשוב לנו מאוד לשמור על קשר עם הלקוחות שלנו ולפתח תערובות חדשות ומיוחדות בהתאם לטעם הקהל.שבעקבותיו פיתחנו סדרות שונות עם השנים.

בימים אלה משיקה החברה סדרת פרימיום חדשה ומיוחדת בשילובי צמחים חדשים ומועשרת בטרפנים לחוויית עישון מוגברת ועשירה בארומה.

אנחנו מזמינים כל מי שאוהב את חוויית העישון ולא רוצה לוותר עליה לנסות את תחליפי הטבק שלנו להתרשם מהתרכובות הייחודיות, הארומות והסוגים ולהצטרף למשפחה ההולכת וגדלה של לקוחות מרוצים שנהנים מחוויית עישון חדשה ומשופרת.