איך מפסיקים לעשן בקלות | ביגארט

יום א׳ יוני 18 2 דקת קריאה

איך מפסיקים לעשן בקלות | ביגארט

אין מה לעשות אני אוהב לעשן, תמיד אהבתי. עישון זה חלק ממני מאז היותי נער. כיום בגיל מתקדם אנחנו מתחילים לשים לב יותר לבריאות, אנחנו שומעים יותר ויותר על מחלות כאלו ואחרות ועל מחלה אחת מאיימת במיוחד ולא מרחמת, סרטן בכלל וסרטן ריאות בפרט, אז איך מפסיקים לעשן בכל מקרה ?

איך להפסיק לעשן?

 אחרי כל כך הרבה שנים של עישון, הפסקת עישון כמעט לא באה בחשבון, בואו נסתכל על האמת בפרצוף, מי שמעשן כל כך הרבה שנים, מכור, ובנוסף כאמור אני אוהב לעשן. בשנים האחרונות אני שובר את הראש איך להפסיק לעשן בקלות, אני שואל את עצמי, אילו שיטות מועילות יש כדי להפסיק לעשן. לא אשקר ניסיתי שיטות לגמילה מעישון וניסיתי מספר לא מבוטל שלהן, אך לשווא. שום שיטה להספקת עישון לא באמת עזרה לי להיגמל מהרעל הנורא והאהוב הזה - כולם רוצים להפסיק לעשן.

לאחר מספר ניסיונות חוזרים ונשנים, הגעתי למסקנה שאני לא רוצה להפסיק לעשן, אני נכנע.

 

ובעודי מתבוסס ברגע יאוש זה של חיי, שמעתי על סוג של סיגריה מיוחדת שאני מעשן אותה עד היום בשמחה, ללא חשש לבריאותי ואף נהנה מרוגע, מיניות מוגברת ועד כל מיני סימפטומים שהיו אצלי על אש קטנה. לתחליף קוראים "ביגארט –Bigarette תערובת צמחים לגלגול"  והוא תחליף צמחי ללא טבק וללא ניקוטין, ובעצם תחליף טבק.

 

אני חייב להודות שבהתחלה היו לי ספקות, הריח, הטעם היו שונים, לא חשבתי שאצליח עם התחליף לסיגריה הזה, אבל הצלחתי. כאמור ביגארט – Bigarette הוא אלטרנטיבה צמחית וטבעית, הצמחים באים מהודו ומההימלייה והתערובות נשענות על מסורת עתיקת יומין של האונאני (תרופות מסורתיות מדרום אסיה הנשענות על מדע של פיזיקאיים מיוון העתיקה ) בנוסף על מדע איורוודי (הרפואה העתיקה בעולם).

 

ישנו מגוון רחב של תערובות שאתם יכולים להשתמש, לעיתים גם תערובות אלו יתרמו לכם באספקטים שונים של חייכם, מיניות ( תערובת פיתוי למשל ), רוגע ועוד.

 

תערובות הצמחים לגלגול מגיעות בשקיות אלומיניום אשר ניתנות לאיטום לשם שמירת איכות המוצר לאורך זמן. תכולת שקית 40 גרם. אחד מהיתרונות של תערובות צמחיות אלו, הוא בחירת הטעמים שהיא אישית ומשתנה כך שאתם יכולים לגוון.

 

יש תערובת טבעית, תערובת פיתוי, תערובת פרמון, תערובת בטעם טבק, תערובת בטעם טבק שחור ועוד. מומלץ לנסות כמה מהתערובות.

 

כאמור תערובות אלו בצורה של טבק אך הן ללא טבק וללא ניקוטין. ביגארט-Bigarette הוא תחליף מנצח עם טוויסט. אתם לא באמת מפסיקים לעשן, תמשיכו לבצע את הפעולה אבל רק בצורה בריאה ונבונה יותר.

 

אל תהרסו לעצמכם את הבריאות.

Jacob Moscovitch
Jacob Moscovitchגם ב News

מדע האיורוודה והשפעותיו על הפסקת עישון.

יום ד׳ יולי 18 2 דקת קריאה

מהם פרומונים

יום ד׳ יולי 18 1 דקת קריאה

שמי ד' ואני כבר לא מעשן טבק

יום ד׳ יולי 18 2 דקת קריאה